Tavşan Cinsleri

Ücretsiz ve güvenilir bir şekilde istediğiniz türde filtreleme yaparak gönüllü olarak tavşan sahiplenmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

/*function redirect_blank(url) { var a = document.createElement('a'); a.target="_blank"; a.href=url; a.click(); } var breed_array = JSON.parse(JSON.stringify([{"p":"ankara-tavsani","n":"Ankara Tav\u015fan\u0131","t":"tavsan","s":"ankara-tavsani"}])); let area = document.getElementById("list_animal_breeds"); var limit=0,added=0; function breed_array_func() { limit +=16; breed_array.forEach(function(object,index) { if(added <= index && index80) { breed_array_func(); } }); function filter_query(element) { area.innerHTML=""; if(element.value!="") { const breed_filter = breed_array.filter(o => o.n.toUpperCase().includes(element.value.toUpperCase())); if(breed_filter.length>0) { breed_array.filter(o => o.n.toUpperCase().includes(element.value.toUpperCase())).forEach(function(object,index) { var li = document.createElement("li"); li.setAttribute('onclick',"redirect_blank('/hayvanlar/"+object.t+"/"+object.s+"/')"); var img = document.createElement("img"); img.src=(object.p!="")?"/uploads/animals/mini/"+object.p+".jpg" : "/uploads/ad_posters/big/2020/03/17//sdfdsfsd-872-0.jpg"; var div = document.createElement("div"); div.innerHTML = object.n; li.appendChild(img); li.appendChild(div); area.appendChild(li); }); } else { area.innerHTML="
Aradığınız kriterde bir cins bulunamadı.
"; } } else { limit=0,added=0; breed_array_func(); } } */?>
Renkli Pati ücretsiz hayvan sahiplendirme platformu olarak sizlere hizmet vermektedir. Sitemizde yer alan hiç bir ilan için sizden ücret talep edilemez. Kedi ve köpek sahiplendirme ilanlarına bakarak size en yakın gelen bir dostumuzu sahiplenebilirsiniz. Sahiplendiğiniz köpek, kedi veya kuşlar hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak isterseniz blog sayfamızı inceleyerek daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz. Kedi tuvalet eğitimi, köpek bakımı gibi konularda blog sayfamızdan destek alabilirsiniz. Bakamadığınız veya bakmakta zorlandığınız bir evcil hayvanınız varsa ücretsiz sahiplendirme ilanı oluşturarak ona daha iyi bakabilecek birini bulabilirsiniz. Ücretsiz köpek sahiplendirme , ücretsiz kedi sahiplendirme , ücretsiz kuş sahiplendirme ve bunun gibi tüm ilanlara sitemiz üzerinden ulaşabilir ve sizde üye olarak ilan ekleyebilirsiniz. Aklınıza takılan tüm diğer sorular için bize mail atabilirsiniz. Mail : [email protected]