Kedi Cinsleri

Kediler hayatımızın bir çok noktasında karşımıza çıkan hayvanlardır. Dünyanın bölgelerinin coğrafi özelliklerine göre 100'den fazla kedi türü vardır. Aşağıdaki bağlantılar yardımıyla bu türler hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsirsiniz. En iyi kedi ırkları , en uysal kedi ırklarını , en haraketli kedileri ve en zeki kedi cinsleri hakkında sayfamızdan bilgi edinebilirsiniz.

/*function redirect_blank(url) { var a = document.createElement('a'); a.target="_blank"; a.href=url; a.click(); } var breed_array = JSON.parse(JSON.stringify([{"p":"ankara-kedisi","n":"Ankara Kedisi","t":"kedi","s":"ankara-kedisi"},{"p":"bengal-kedisi","n":"Bengal Kedisi","t":"kedi","s":"bengal-kedisi"},{"p":"british-shorthair","n":"British Shorthair","t":"kedi","s":"british-shorthair"},{"p":"habes-kedisi","n":"Habe\u015f Kedisi","t":"kedi","s":"habes-kedisi"},{"p":"honey-bear","n":"Honey Bear","t":"kedi","s":"honey-bear"},{"p":"iran-kedisi","n":"\u0130ran Kedisi","t":"kedi","s":"iran-kedisi"},{"p":"norvec-kedisi","n":"Norve\u00e7 Orman Kedisi","t":"kedi","s":"norvec-kedisi"},{"p":"ragdoll","n":"Ragdoll","t":"kedi","s":"ragdoll"},{"p":"sfenks","n":"Sfenks","t":"kedi","s":"sfenks"},{"p":"siyam","n":"Siyam Kedisi","t":"kedi","s":"siyam"},{"p":"tekir","n":"Tekir","t":"kedi","s":"tekir"},{"p":"van-kedisi","n":"Van Kedisi","t":"kedi","s":"van-kedisi"}])); let area = document.getElementById("list_animal_breeds"); var limit=0,added=0; function breed_array_func() { limit +=16; breed_array.forEach(function(object,index) { if(added <= index && index80) { breed_array_func(); } }); function filter_query(element) { area.innerHTML=""; if(element.value!="") { const breed_filter = breed_array.filter(o => o.n.toUpperCase().includes(element.value.toUpperCase())); if(breed_filter.length>0) { breed_array.filter(o => o.n.toUpperCase().includes(element.value.toUpperCase())).forEach(function(object,index) { var li = document.createElement("li"); li.setAttribute('onclick',"redirect_blank('/hayvanlar/"+object.t+"/"+object.s+"/')"); var img = document.createElement("img"); img.src=(object.p!="")?"/uploads/animals/mini/"+object.p+".jpg" : "/uploads/ad_posters/big/2020/03/17//sdfdsfsd-872-0.jpg"; var div = document.createElement("div"); div.innerHTML = object.n; li.appendChild(img); li.appendChild(div); area.appendChild(li); }); } else { area.innerHTML="
Aradığınız kriterde bir cins bulunamadı.
"; } } else { limit=0,added=0; breed_array_func(); } } */?>
Renkli Pati ücretsiz hayvan sahiplendirme platformu olarak sizlere hizmet vermektedir. Sitemizde yer alan hiç bir ilan için sizden ücret talep edilemez. Kedi ve köpek sahiplendirme ilanlarına bakarak size en yakın gelen bir dostumuzu sahiplenebilirsiniz. Sahiplendiğiniz köpek, kedi veya kuşlar hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak isterseniz blog sayfamızı inceleyerek daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz. Kedi tuvalet eğitimi, köpek bakımı gibi konularda blog sayfamızdan destek alabilirsiniz. Bakamadığınız veya bakmakta zorlandığınız bir evcil hayvanınız varsa ücretsiz sahiplendirme ilanı oluşturarak ona daha iyi bakabilecek birini bulabilirsiniz. Ücretsiz köpek sahiplendirme , ücretsiz kedi sahiplendirme , ücretsiz kuş sahiplendirme ve bunun gibi tüm ilanlara sitemiz üzerinden ulaşabilir ve sizde üye olarak ilan ekleyebilirsiniz. Aklınıza takılan tüm diğer sorular için bize mail atabilirsiniz. Mail : [email protected]